Kalendarz wystaw kotów rasowych pod patronatem Polskiej Federacji Felinologicznej (FPL).

Wystawy kotów rasowych
2023

DataMiejsceOrganizator
25-26 lutego 2023WarszawaElitarny Klub Kota Rasowego
11-12 marca 2023WrocławCat Club Wrocław
25-26 marca 2023PoznańFelis Posnania
1-2 kwietnia 2023SzczecinCat Club Pomerania

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2023

Jeśli tak jak my – kochacie koty zachęcamy każdego do odwiedzin którejś z planowanych wystaw kotów rasowych w Polsce. Są to wspaniałe wydarzenie w rodzinnej atmosferze, gdzie hodowcy i właściciele kotów rasowych prezentują swoje pupile.

 Jest to idealna okazja aby poznać różne rasy kotów, przekonać się na własne oczy jak wyglądają poszczególne gatunki oraz przyjrzeć się im bliżej. Mamy także możliwość porozmawiać z ich właścicielami czy hodowcami i poznać jak w praktyce wygląda opieka nad takim kotem.

Każda wystawa kotów rasowych w Polsce to odrębne wydarzenie gdzie spotykają się miłośnicy i sympatycy kotów. Organizatorzy za każdym razem stają na wysokości zadania przez co możemy mieć pewność że czeka nas świetna zabawa i mnóstwo frajdy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Dokładamy wszelkich starań aby lista była aktualna. Jeśli wybieracie się na którąś z planowanych wystaw kotów rasowych warto przed zaplanowaniem podróży upewnić się telefonicznie u organizatora że data wydarzenia nie uległa zmianie.